Дачний будинок «Рестон»

Один з наших найдоступніших будинків з двома спальнями. Проект «Рестон». Площа — 55 м².

Проект «Рестон» — це вдосконалена варіація нашого найпопулярнішого дачного будинку «Компакт» (за яким ми збудували з півсотні будинків для відпочинку по всій Україні). Виконаний в класичному стилі з вальмовим дахом, комбінованим оздобленням фасаду декоративною штукатуркою та деревом. Будинок надзвичайно теплий та підходить для постійного проживання, як альтернатива невеликій 2-кімнатній квартирі.

Тільки погляньте на це оптимальне планування: 2 спальні, кухня-вітальня з панорамними вікнами та виходом на терасу, просторий санвузол та комічина. Просто, компактно та функціонально! А що ще потрібно в такому будинку?

Вартість будівництва будинку «Рестон» — всього 23 000 €. Включаючи матеріали, роботу, доставку, проживання та харчування будівельної бригади та ін. Що ви отримаєте за цю суму: повністю готовий зовні теплий будинок на фундаменті, з вікнами Rehau, утепленням даху та покрівлею (металочерепиця), вхідними дверима, водостічною системою та додатковим утепленням та оздобленням фасаду «під ключ». Вседині — вільне планування. Строк будівництва  — біля 4 місяців. Пропозиція актуальна лише для Києва та Київської області.

Чудовий будинок за чудовою ціною. Для отримання комерційної пропозиції, прорахунку вартості «під ключ», фіксації вартості на наступний рік  — телефонуйте за безкоштовним номером 0-800-336-165 або просто заповніть форму нижче.

    Остались вопросы?

    напишите нам. мы ответим