СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА НА БУДИНКИ В СТИЛІ «БАРНХАУС»

Ми вивели спеціальну ціну на будівництво будинків в стилі «барнхаус». Пропозиція стосується всіх будинків цього типу, проте давайте розлянемо її на конкретному типовому проекті «Барн» з варіантами планування на 119 м² та 150 м².

«Барн» — просторий будинок з мансардним поверхом, без звісів даху та великими панорамним вікнами спереду. Дах та фронтонні стіни покриті клікфальцевим металом, аттикові стіни оздоблені деревом, сибірською модриною. Оздоблення включено у вартість.

У будинку вільне планування. Можна обрати один із запропонованих нами варіантів. Але краще ми спроектуємо будинок індивідуально під ваші побажання. Ви можете збільшити/зменшити площу та габарити будинку, додати гараж, сауну, необхідні кімнати. Тобто отримати будинок, що максимально відповідає вашим вимогам. Розробка індивідуального проекту включена у вартість.

Спеціальна ціна на будівництво будинків у стилі «барнхаус» — 350 €/м² до кінця 2021 року. З матеріалами та роботою! Комплектація включає розробку індивідуального проекту, фундамент, виготовлення та монтаж домокомплекту (коефіцієнт теплоопору 6,3 м²·K/Вт), установку вікон, дверей, оздоблення даху та фасаду фальцевим металом та деревом.

Щоб отримати варіанти планування, детальну специфікацію та кошторис будівництва — телефонуйте безкоштовно 0800336165, а краще заповніть форму нижче — ми надішлемо вам комерційну пропозицію на Viber/Telegram/Whatsapp.

P.S. Плануєте будуватись наступного року? Зверніться до нас зараз і ми зарезервуємо акційну ціну на 2022 рік. Пропозиція обмежена.

    Остались вопросы?

    напишите нам. мы ответим