Фіксуємо вартість будівництва на 2022 рік

Спеціальна пропозиція для тих, хто планує будівництво наступного року! Ми фіксуємо вартість будівництва на нашу найпопулярнішу комплектацію «Вигідна» на рівні цін 2021 року! За умови оплати 15% від кошторису будівництва до кінця 2021 року.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Ні для кого не секрет, що з початком будівельного сезону навесні вартість будівництва виростає в середньому на 20%, а на початку 2021 року ціна взагалі виросла на 35-40% в порівнянні з 2019 роком. Ми страхуємо вас від майбутнього підвищення цін та беремо всі ризики на себе. Кошторис та суму будівництва ми закріплюємо юридично в договорі. Це гарантія того, що будівництво обійдеться вам в зазначену суму і ні копійкою дорожче.

ЯКІ ПРОЕКТИ І БУДИНКИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У АКЦІЇ?

Будь-які. Це може бути наш типовий проект, проект з будь-яких інших сайтів чи журналів, індивідуальний проект чи навіть просто на основі ваших замальовок та побажань. Ніяких обмежень. Надсилаєте нам проект або ваші побажання щодо будинку, ми рахуємо вам точну вартість будівництва і закріплюємо її в договорі на 2022 рік. Це дійсно вигідно.

ЩО ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТАЦІЮ «ВИГІДНА»?

«Вигідна» — це наша найпопулярніша будівельна комплектація. Вона включає:

 • розробку «з нуля» індивідуального проекту вашого будинку або адаптацію будь-якого проекту (з інтернету, журналу, ваших креслень та ідей і тп);
 • виготовлення домокомплекту (утепленої коробки) будинку відповідно до узгодженного проекту (коефіцієнт теплоопору стін — 6,3 м²·K/Вт!)
 • виготовлення фундаменту «під ключ» з закладними комунікацій;
 • монтаж домокомплекту нашими спеціалістами;
 • покрівля — металочерепиця ArcelorMittal.
 • вікна — металопластикові Rehau Euro-70
 • захист фасаду супердіфузійною вітрогідрозахисною мембраною.

Таким чином ви отримуєте утеплений закритий контур будинку на фундаменті з ідеально рівним стінами та захистом фасаду за фіксованою вартістю. Будинок готовий до оздоблювальних робіт.

Вартість будинку в такій комплектації залежить від проекту. Ми збудували вже понад 600 будинків за 11 років роботи і можемо сказати, що середня ціна будинку в такій комплектації складає 300 євро/м². Включаючи матеріали, роботу та всі операційні витратати. Надішліть нам свій проект або вимоги до будинку і ми порахуємо вам вартість його будівництва. Щоб отримати розгорнуту комерційну пропозицію зі специфікацією по матеріалам та роботам — телефонуйте безкоштовно 0-800-336-165 просто заповніть форму нижче. Ми надішлемо вам комерційну пропозицію на Viber/Telegram/Whatsapp.

  Остались вопросы?

  напишите нам. мы ответим