Будинок місяця: «Мікадо». Площа — 120 м²

Ще одна варіація нашого найпопулярнішого проекту «Мікадо». На основі цього проекту ми побудували більше півсотні будинків, включаючи наш виставковий будинок в Києві. Цього разу пропонуємо варіант з теплою площею 120 м².

«Мікадо» вже 12 років залишається нашим найпопулярнішим проектом. Це дуже теплий та стильний будинок з мансардним поверхом, зміщеним фасадом, великою площею вікон та просторою терасою.

На першому повесі розміщено санвузол, котельню (під сходами), велику кухню-вітальня та окремий кабінет або гостьову спальню.

Якщо вам потрібно більше простору на першому поверсі — пропонуємо альтернативний варіант планування без окремої кімнати.

Мансардний поверх в даному проекті — це три спальні та ще один санвузол. Просто і функціонально.

А тепер найголовніше: вартість будівництва «Мікадо-120» (фундамент+коробка+утеплення+покрівля+водостічна система+вікна+двері+оздоблення цоколю та фасаду «під ключ)  — рівно 39 900€ (включаючи нашу роботу і матеріали). Термін будівництва — до 100 днів. Акційна ціна актуальна тільки до кінця лютого 2022 року.

Домовитись про перегляд будинків наживо, отримати детальну комерційну пропозицію та інші варіанти планування ви можете за номером 0800336165 або просто заповніть форму нижче:

    Остались вопросы?

    напишите нам. мы ответим