ЄДИНИЙ ВИСТАВКОВИЙ БУДИНОК ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ БУДІВНИЦТВА В КИЄВІ.

Друзі, з 18 березня наш «Виставковий будинок енергоефективних технологій будівництва» в Києві працює, проте за попередньою домовленістю. Ви можете записатись на перегляд за безкоштовною гарячою лінією 0-800-300-474. Будьте здорові!

Відвідайте наш виставковий будинок енергоефективних технологій будівництва на території Міжнародного виставкового центру біля метро Лівобережна. Спеціально для вас ми побудували 2-х поверховий виставковий будинок площею 144 м² з енергоспоживанням 58 кВт · год / м²рік.

Серед реалізованих систем енергоефективного будівництва в будинку:

 • повітряний тепловий насос та 5 видів фанкойлів
 • сонячна електростанція
 • теплозберігаюча конструкція стін, підлоги та даху з SIP-панелей
 • технологія швидкої модульної збірки будівлі
 • підлога, стіни та дах з функцією обігріву
 • система вентиляції з рекуперацією тепла
 • зарядка для електромобілів та багато іншого

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ВІДВІДАТИ НАШ ВИСТАВКОВИЙ БУДИНОК?

Ми збудували цей будинок ще в 2015 році. За цей час до нас завітало не менше 30 000 відвідувачів (за найскромнішими підрахунками). Навряд чи ваш власний будинок відвідає така кількість гостей навіть за 100 років) У вас є можливість не просто ознайомитись з різноманітними технологіями сучасного енергоефективного будівництва в одному міці, а й побачити-потрогати наживо будинок після 6 років «нещадної» експлуатації.

Звичайно, ви можете прочитати тисячі коментарів в Інтернеті від «диванних експертів» про те, що будинки з SIP-панелей мають погану звукоізоляцію/їх знесе вітром/з’їдять миші/вони дуже дорогі та ін політ фантазії від людей, котрі ніколи не будували такий будинок та не жили в ньому. Та чи не краще просто завітати до реального будинку, побачити його на власні очі, розвіяти всі сумніви та зробити власні висновки?. Повірте, це точно та ситуація, коли краще один раз побачити… Чекаємо в гості!

Адреса: м.Київ, Броварський проспект 15, Міжнародний виставковий центр, вхід 1А.

  Остались вопросы?

  напишите нам. мы ответим